Leader Gallilea v Rockpaláci

Vůdčí osobnost skupiny Gallileo -manager a bubeník Pepa Pazdera si odskočil od tancovačkové muziky k náročnějšímu projektu , který vznikl na popud Michala Filipiho, který se pokouší vzkřísit hudební legendu plzeňského kraje - Dáňu Šakala Švarce (ex Torr, Fata Morgana, Daniles, FAT..)

GIWMUR je projekt, kde najdeme třeba Míru Orcígra ex Turbo, Jardu Friedricha - Pandemia, Michala Kopeckého - Snail, Pepe Pazdera - Gallileo a nesmíme zapomenout na kytaristu Zdeňka Vaníka.
 V pravidelném pořadu Rockpalác vysílaném každý pátek od 21 hodin na frekvencích Rock Rádia Šumava bude hostem konkrétně pak bubeník Pepa Pazdera a kytarista Zdeněk Vaník, kteří posluchačům v krátkosti představí nejen samotnou kapelu Giwmür, ale též před nedávnem vydané nové CD "Varuji nebe!!!", z něhož budete moci slyšet pět skladeb a poinformují o současném i budoucím dění kolem této formace. Takže nezapomeňte, již zítra 23.12. ve 21 hod, pořad Rockpalác s moderátorem Markem Kupkou. Další info, včetně možnosti poslechu na www.rockovyradio.cz

Napište nám

managemet_pepe

facebook
zone

bh music

muzikant.cz

Přehravač

There seems to be an error with the player !

ssslogo_sm

svaty

Partneři

aisa
kr
sumava
votter

westel

skladatel

ovcepazdera