Nový videoklip!!!

Ahoj všichni, je nám ctí představit vám náš nový videoklip k písničce Svatý grál. Kamery a režie se opět po třech letech ujal Pája Junek, který s námi točil už klip Zůstat stát!

Dim lights Embed Embed this video on your site

Co je nového?

Ahoj rodinko, jelikož jsme dlouho nenapsali, co se děje okolo našeho tělesa, tak to napravíme a máme pro vás hned dvě novinky. První novinkou je, že jsme pro vás v neděli natočili videoklip k naší písni o kalíšku (Svatý grál). O kameru se postaral opět Pája Junek, který s námi točil i klip předešlý k písni Zůstat stát. Počasí nám vyšlo a tak jsme si to báječně užívali. Druhou novinkou je, že jsme posílili náš soubor o dalšího člena. Jmenuje se Michal Filina a obsluhuje klávesové nástroje. Michala už jste s námi mohli vidět už ve Spáleném Poříčí, kde si odbyl svoji premieru. Takže se společně můžeme těšit na klip a brzy na viděnou a na slyšenou!!!

michal web

Nové CD Svatý grál již v prodeji !!!

Právě TEĎ si již můžete objednávat naše nové CD Svatý grál!!!
Objednávejte pouze na mailu: pepe.gallileorock@seznam.cz nebo přímo . . . ZDE . . .
Cena CD je 150,- + poštovné.

svatý grál

Studio

Velevážení fans,

tak jsme se dokopali a už jsme ve studiu. Čtvrté album, které vyjde k 10 letům výročí GALLILEA se bude jmenovat SVATÝ GRÁL.

Více info postupně doplníme a nejčerstvější novinky můžete sledovat na facebookovském profilu.

Změna u kytary.......

Ahoj kamarádi. Bohužel nastává opět změna v naší setavě. Kapelu opouští po 6ti letech kytarista Lukáš Bayer. Lukáš udělal v poslední době několik důležitých životních kroků a změn, které bohužel již nejdou skloubit z dojížděním a hraním v rámci Gallilea. Lukáš tedy nadále zůstává už jen kytaristou klatovské skupiny Radiator. My mu všichni děkujeme za ta léta strávená v našem souboru a přejeme mu hodně štěstí a síly v jeho soukromém i hudebním životě. Díky!!!!
Naším novým členem s kytárou v ruce se stal Michal Šamšula!!! Michala můžete znát z působení v metalové skupině ATTAX, kterou opustil. Přejeme mu hodně zdaru a slunce v duši :-)

A vyrážíme......

Přátelé, je to tu! První vystoupení v nové sestavě. A hned na domácí scéně. Uskuteční se 25. ledna v Music Sklepě ve Spáleném Poříčí, kde zahrajeme v rámci křestu CD Bohouše Heřmana a jeho bandu, který se skládá se samých protřelých muzikantů - Bóža Kraus - Barbus, Pepan Kašpar - Beltaine, Honza Benetka - Attax, Robert Regent. Myslim, že je na co se těšit.

Strana 2 z 6

Napište nám

managemet_pepe

facebook
zone

bh music

muzikant.cz

sm-recordsa

Přehravač

There seems to be an error with the player !

ssslogo_sm

svaty

Partneři

aisa
kr
sumava
votter

westel

skladatel

ovcepazdera